FS: Audiopipe APSM-1500
Status
Not open for further replies.
quakerroatmeal
10+ year member
CarAudio.com Elite
Rating: 0%
0 0 0
Item(s) for Sale:
Audiopipe APSM-1500
Item(s) Description/Condition:
Power (RMS) 600W @ 4 Ohm
950W @ 2 Ohm
1500W @ 1 Ohm