Sold Audiobahn A4125HCT
adirevolvo
10+ year member
Senior VIP Member
Rating: 0%
0 0 0
Audiobahn A4125HCT bridgeable 4 channel amplifier.
125W RMS x 4 @ 4 ohms
250W RMS x 4 @ 2 ohms
375W RMS x 4 @ 1 ohm
250W RMS x 2 @ 4 ohms
500W RMS x 2 @ 2 ohms
1000W RMS x 2 @ 1 ohm