Fosgate T10001BD
You are using an out of date browser. It may not display this or other websites correctly.
You should upgrade or use an
alternative browser
Message
<blockquote data-quote="shiipseki" data-source="post: 3542448" data-attributes="member: 560479"><p>I have a T10001 BD for sale</p><p></p><p>Specs</p><p></p><p>500 W x 1 @ 4 Ohms RMS</p><p></p><p>750 W x 1 @ 2 Ohms RMS</p><p></p><p>1000 W x 1 @ 1 Ohms RMS</p><p></p><p>Comes with Bass knob but no cable.</p><p></p><p>picture I took yesturday...</p><p></p><p><img src="http://img.photobucket.com/albums/v198/shiipseki/IMG_0963.jpg" alt="" class="fr-fic fr-dii fr-draggable " style="" /></p><p></p><p>but I'll take more pics if needed.</p><p></p><p>Price <strong>250 shipped</strong></p></blockquote><p></p>
[QUOTE="shiipseki, post: 3542448, member: 560479"] I have a T10001 BD for sale Specs 500 W x 1 @ 4 Ohms RMS 750 W x 1 @ 2 Ohms RMS 1000 W x 1 @ 1 Ohms RMS Comes with Bass knob but no cable. picture I took yesturday... [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v198/shiipseki/IMG_0963.jpg[/IMG] but I'll take more pics if needed. Price [B]250 shipped[/B] [/QUOTE]